Szanowni Państwo,

Przypominamy, że nasza obsługa zawsze po waszym przybyciu na miejsce podaje zasady dotyczące udziału w pokazie oraz przedstawia dostępne wersje pokazowe. Wówczas po szczegółowym, zapoznaniu się z ofertą, cała grupa decyduje się na wybór najlepszej opcji dla siebie. Jeżeli nie uda się państwu wybrać nic z przedstawionych wersji przez obsługę, istnieje możliwość stworzenia indywidualnej opcji dla twojej grupy. Cena jest zawsze stała nie zależnie od tego jaką wersje pokazową wybieracie.

Serdecznie zapraszamy!

Wersje Pokazowe

Wersja przeznaczona dla młodzieży i dzieci

W związku z tym, że coraz więcej rodziców decyduje się na wybór naszego miejsca, na spędzenie urodzin swojego dziecka lub wspólnego czasu z rodziną. Stworzyliśmy specjalną wersje pokazową dla naszych najmłodszych gości. Wersja ta zawsze jest bardzo indywidualna i dostosowana do wieku oraz potrzeb osób biorących udział w pokazie. Posiada ona element strachu i gry aktorskiej natomiast jest ukierunkowana głównie na rozwiązywanie zagadek i współpracę między graczami. Tego typu scenariusze zawsze tworzymy wraz z rodzicami, gdyż to oni najlepiej znają swoje dzieci. Jeżeli jesteś osobą zainteresowaną taką formą zabawy napisz lub zadzwoń do nas, razem stworzymy indywidualny pokaz dla twojej rodziny.

Wersja podstawowa

Należy pamiętać, że każdy pokaz jest bardzo indywidualny i dostosowany do grupy. Czas i forma zabawy zależy od uczestników. Show przeważnie trwa od około 25 min do około 30 min. Zależy to od scenariusza jaki stworzy sobie dana grupa, gdyż nie ma takich samych pokazów. Zagadki są elementem stałym, natomiast gra aktorska ulega ciągłym przemianom. Jeżeli zdecydujecie się przyjść do nas ponownie, gwarantujemy, że kolejny pokaz znacząco będzie się różnić od poprzedniego. W tej wersji używamy wielu rekwizytów mających na celu budowanie napięcia (woda, powietrze itp.) oraz rekwizyty mechaniczne. Można się również spodziewać „uprowadzenia” jednej z osób. Ta wersja jest pozbawiona komunikatów, zatem nie ma możliwości regulowania scenariusza podczas pokazu.

Hard na lajcie

Jest to forma pokazu, która łączy zarówno elementy z wersji podstawowej jak i z wersji hard. Stworzyliśmy ją z myślą o osobach, które szukają mocniejszych wrażeń, lecz nie koniecznie chcą decydować się na tak rozbudowaną i intensywną formę zabawy, jaką znajdziecie w hardzie. Pokaz ten jest bardzo elastyczny, dzięki komunikatom można w trakcie pokazu zmniejszać lub zwiększać interakcję z aktorami oraz ich nachalność wobec graczy. Znajdziemy w tej wersji rekwizyty z mocniejszej wersji, natomiast nie jest to pokaz głównie ukierunkowany na doznania fizyczne. Hard na lajcie wyróżnia się przede wszystkim możliwością wejścia na inny, bardziej dynamiczny poziom lub kierowaniem pokazu w bardziej stateczny sposób. W skrócie maja Państwo tylko to, na co pozwalacie.

Wersja hard

Pokaz ten został stworzony z myślą o tych, którym nie wystarcza już tylko poczucie strachu czy adrenalina. Kierowany jest głównie do osób, które mają już doświadczenie z Domami Strachu oraz chciałyby spróbować nieznanej im dotąd formy zabawy. Pokaz ten jest indywidualny i w zależności od tego, czego oczekują uczestnicy, jest rozbudowywana gra aktorska. Ze względu na używane rekwizyty, jest to pokaz przeznaczony dla osób całkowicie zdrowych, w tym nie posiadających żadnych chorób serca, czy metalowych elementów w ciele. Znacząco różni się od wersji podstawowej czy hard na lajcie. Hard jest głównie ukierunkowany na doznania fizyczne, jest jedyną formą pokazu w Fear Factory, po której mogą pozostać jakieś ślady. Gra aktorska jest nachalna i rozbudowana. Osoby biorące udział w pokazie, mogą w trakcie jego trwania decydować o tym co się dzieje. Dzięki odpowiednim komunikatom wyznaczacie swoją granicę oraz decydujecie jaką formę przybiera pokaz, jakie urządzenia są stosowane podczas jego trwania (w zależności od komunikatów włączamy lub wyłączamy jakieś elementy). Rekwizyty używane podczas pokazu to m.in.: woda, powietrze, urządzenia elektroniczne oraz urządzenia zawierające natężenie prądu (zgodne z ustawą o broni i amunicji art. 11 § 7). Aktorzy zawsze mają prawo do uprowadzenia jednej z osób, jeżeli dochodzi do takiej sytuacji, gracz nie traci nic na pokazie – zajmują się nim aktorzy w osobnym pomieszczeniu. Czasami istnieje możliwość uratowania takiej osoby, lecz niejednokrotnie można się tylko przyglądać co się dzieje z porwaną osobą, bez możliwości udzielenia pomocy. Forma ta zyskuje coraz większe grono odbiorców, jest to niesamowite doświadczenie, które pozostaje w pamięci na długo. Jeżeli spełniasz warunki zdrowotne i czujesz że to właśnie coś dla Ciebie – napisz albo zadzwoń do nas, wówczas szczegółowo udzielimy informacji na ten temat. Wersja hard jest przeznaczona wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 rok życia. Na miejscu oprócz standardowego uzupełnienia dokumentu dotyczącego RODO oraz stanu zdrowia uczestnika należy okazać dowód osobisty, ponieważ ta wersja jest przeznaczona TYLKO dla osób pełnoletnich.

Jeżeli czujesz, że emocje przejęły nad Tobą górę i chciałbyś się poddać, należy wypowiedzieć 3 x STOP i podnieść ręce w górę. Wtedy taka osoba zostaje wyprowadzona, a reszta osób może kontynuować (min. 2 osoby). Czas pokazów zależy bezpośrednio od grupy. Należy zarezerwować sobie około 25 min. do 30 min.

Fear Factory Kraków

ul. Westerplatte 5/9
31-033 Kraków

Piwnica

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 16:00 – 22:00
Weekend: 12:00 – 22:00

Zapisz się do newslettera!