Szanowni Państwo,

Przypominamy, że nasza obsługa zawsze po waszym przybyciu na miejsce podaje zasady dotyczące udziału w pokazie oraz przedstawia dostępne wersje pokazowe. Wówczas po szczegółowym, zapoznaniu się z ofertą, cała grupa decyduje się na wybór najlepszej opcji dla siebie. Jeżeli nie uda się państwu wybrać nic z przedstawionych wersji przez obsługę, istnieje możliwość stworzenia indywidualnej opcji dla twojej grupy. Cena jest zawsze stała nie zależnie od tego jaką wersje pokazową wybieracie.

Serdecznie zapraszamy!

Wersje Pokazowe

Wersja przeznaczona dla młodzieży i dzieci

W związku z tym, że coraz więcej rodziców decyduje się na wybór naszego miejsca, na spędzenie urodzin swojego dziecka lub wspólnego czasu z rodziną. Stworzyliśmy specjalną wersje pokazową dla naszych najmłodszych gości. Wersja ta zawsze jest bardzo indywidualna i dostosowana do wieku oraz potrzeb osób biorących udział w pokazie. Posiada ona element strachu i gry aktorskiej natomiast jest ukierunkowana głównie na rozwiązywanie zagadek i współpracę między graczami. Tego typu scenariusze zawsze tworzymy wraz z rodzicami, gdyż to oni najlepiej znają swoje dzieci. Jeżeli jesteś osobą zainteresowaną taką formą zabawy napisz lub zadzwoń do nas, razem stworzymy indywidualny pokaz dla twojej rodziny.

Wersja podstawowa

Każdy pokaz jest bardzo indywidualny i dostosowany do grupy. Czas i forma pokazu zależy od uczestników. Przeważnie trwa on od około 25 min do około 30 min. Zależne jest to od scenariusza jaki stworzy sobie dana grupa, gdyż nie ma takich samych pokazów. Zagadki są elementem stałym natomiast nawet przy powtórnej wizycie należy zaznaczyć, że jest się np. po raz drugi wówczas zmienia się gra aktorska. W wersji tej używanych jest wiele rekwizytów mających na celu budowanie napięcia ( woda, powietrze itp.) oraz rekwizyty mechaniczne. Również w wersji tej dochodzi do „ uprowadzenia „ jednej z osób. Wersja ta nie posiada żadnych komunikatów, zatem nie ma możliwości regulowania scenariusza podczas pokazu.

Hard na lajcie

Jest to forma pokazu, która łączy zarówno elementy wersji podstawowej jak i hard. Stworzyliśmy ją z myślą, o osobach które szukają mocniejszych wrażeń ale nie koniecznie chcą decydować się na tak rozbudowaną i intensywną formę zabawy jak w wersji hard. Pokaz ten jest bardzo elastyczny, dzięki komunikatom z wersji hard można w trakcie obniżać lub zwiększać interakcję z aktorami oraz ich nachalność wobec graczów. Wersja ta posiada również rekwizyty z harda natomiast nie jest to pokaz głównie ukierunkowany na doznania fizyczne tak jak w wersji Hard. Dzięki swej elastycznej formie w trakcie pokazu można wejść na inny bardziej dynamiczny poziom, lub obniżyć wszystko do wersji podstawowej. W skrócie maja państwo tylko to na co pozwalacie.

Wersja hard

Pokaz ten został stworzony z myślą o tych, którym nie wystarcza już tylko poczucie strachu czy adrenalina oraz dla osób które mają już doświadczenie w wizytach w Domach Strachu ale chciałyby spróbować czegoś nowego. Pokaz ten jest indywidualny i w zależności od tego na co godzi się grupa realizowany pod potrzeby klienta.

Ze względu na używane rekwizyty podczas pokazu jest to forma zabawy przeznaczona dla osób całkowicie zdrowych nie posiadających żadnych chorób serca, czy metalowych elementów w ciele.

Znacząco różni się od wersji podstawowej czy hard na lajcie. Pokaz ten jest głównie ukierunkowany na doznania fizyczne. Ze względu na stosowane w nim rekwizyty i narzędzia jest jedyną formą pokazu w Fear Factory po którym, mogą pozostać jakieś ślady. Gra aktorska jest nachalna i rozbudowana.Osoby biorące udział w pokazie, mogą w trakcie jego trwania decydować o tym co się dzieje. Dzięki odpowiednim komunikatom wyznaczają swoją granicę oraz decydują jaką formę przybiera pokaz, jakie urządzenia są stosowane podczas jego trwania ( w zależności od levelu włączamy lub wyłączamy jakieś elementy).

Rekwizyty używane podczas podczas pokazu to woda, powietrze, urządzenia elektroniczne oraz urządzenia zawierające natężenie prądu zgodne z ustawą o broni i amunicji art. 11 § 7. Aktorzy zawsze mają prawo do uprowadzenia jednej z osób. Jeżeli dochodzi do takiej sytuacji w scenariuszu, to taka osoba nie traci nic na pokazie , osobno zajmują się nią aktorzy w innym pomieszczeniu. Czasami istnieje możliwość uratowania takiej osoby, nie jednokrotnie można się tylko przyglądać co się dzieje z uprowadzoną osobą, bez możliwości udzielenia pomocy.
Forma ta zyskuje coraz większe grono odbiorców, jest to niesamowite doświadczenie, które pozostaje w pamięci na długo.
Jeżeli spełniasz warunki zdrowotne, i czujesz że to właśnie coś dla Ciebie napisz albo zadzwoń do nas, wówczas szczegółowo udzielimy informacji na ten temat.

Wersja hard jest przebaczona wyłącznie dla osób które ukończyły 18 lat.

Na miejscu oprócz standardowego uzupełniania dokumentu dotyczącego RODO oraz stanu zdrowia uczestnikanależy okazać dowód osobisty, ponieważ wersja ta jest przeznaczona tylko dla osób pełnoletnich.

W trakcie każdego pokazu można zrezygnować wypowiadając : 3 x STOP i podnosząc ręce w górę . Wtedy taka osoba zostaje wyprowadzona reszta osób, może kontynuować ( min. 2 osoby). Czas pokazów zależy bezpośrednio od grupy. Należy zarezerwować sobie około 25 min. do 30 min.

Fear Factory Kraków

ul. Westerplatte 5/9
31-033 Kraków

Piwnica

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 16:00 – 22:00
Weekend: 12:00 – 22:00

Zapisz się do newslettera!