Wersje Pokazowe

Dom Strachu Fear Factory oferuje dwie wersje pokazu, zachęcamy do zapoznania sie z nimi i wyboru tej , która państwa interesuje

Pokaz zwykły

Każdy pokaz jest bardzo indywidualny i dostosowany do grupy. Czas i forma pokazu zależy od uczestników. Przeważnie trwa on od około 30 min do około 40 min. Zależne jest to od scenariusza jaki stworzy sobie dana grupa, gdyż nie ma takich samych pokazów. Zagadki są elementem stałym natomiast nawet przy powtórnej wizycie należy zaznaczyć, że jest się np. po raz drugi wówczas zmienia się gra aktorska. W wersji tej używanych jest wiele rekwizytów mających na celu budowanie napięcia ( woda, powietrze itp.) oraz rekwizyty mechaniczne. Również w wersji tej dochodzi do „ uprowadzenia „ jednej z osób.

Pokaz Hard

Pokaz ten został stworzony z myślą o tych, którym nie wystarcza już tylko poczucie strachu czy adrenalina oraz dla osób które mają już doświadczenie w wizytach w Domach Strachu ale chciałyby spróbować czegoś nowego. Pokaz ten jest indywidualny i w zależności od tego na co godzi się grupa realizowany pod potrzeby klienta.

Ze względu na używane rekwizyty podczas pokazu jest to forma zabawy przeznaczona dla osób całkowicie zdrowych nie posiadających żadnych chorób serca, czy metalowych elementów w ciele.

Znacząco różni się od wersji podstawowej. Gra aktorska jest bardziej nachalna i agresywna. Ponad to używane są inne rekwizyty podczas pokazu ( woda, powietrze,prąd- ale w innym natężeniu i o innej mocy niż w wersji podstawowej). Tak jak w wersji podstawowej aktorzy mają prawo do uprowadzenia jednej z osób. Jeżeli dochodzi do takiej sytuacji w scenariuszu, to taka osoba nie traci nic na pokazie , osobno zajmują się nią aktorzy w innym pomieszczeniu. Czasami istnieje możliwość uratowania takiej osoby, nie jednokrotnie można się tylko przyglądać kneblowaniu i wiązaniu bez możliwości udzielenia pomocy.
Forma ta zyskuje coraz większe grono odbiorców, jest to niesamowite doświadczenie, które pozostaje w pamięci na długo.

Jeżeli spełniasz warunki zdrowotne, i czujesz że to właśnie coś dla Ciebie napisz albo zadzwoń do nas, wówczas szczegółowo udzielimy informacji na ten temat.

W obu wersjach pokazowych istnieje możliwość przerwania pokazu w każdej chwili, wypowiadając słowo: STOP i podnosząc ręce w górę . Wtedy taka osoba zostaje wyprowadzona reszta osób, może kontynuować ( min. 2 osoby). Czas pokazów zależy bezpośrednio od grupy. Należy zarezerwować sobie min. 30 min. do 60 min.  ( ostatni)

Fear Factory Kraków

ul. Westerplatte 5/9
31-033 Kraków

Piwnica

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 16:00 – 22:00
Weekend: 12:00 – 22:00

Zapisz się do newslettera!